ניהול תוכן בפייסבוק

כשתתחילו לאפיין את דרישות עמוד הפייסבוק שלכם ישנה החלטה מאוד חשובה שבה תצטרכו להחליט האם עמוד הפייסבוק סטטי (בעל תוכן קבוע ולא משתנה) או עמוד פייסבוק דינמי (בעל מערכת לניהול והזנת תכנים).

 

עמוד פייסבוק דינמי הוא בעצם אתר עצמאי שמנוהל ע"י מערכת ניהול תוכן. 

אם אתם סבורים שעמוד הפייסבוק שלכם אמור להיות בעל תוכן משתנה, עמודים משתנים, מבצעים חודשיים, פרוייקטים משתנים וכ"ו, עליכם לקחת בחשבון את האופצייה להטמיע את העמוד על מערכת ניהול תוכן. 

 

הטמעת עמוד הפייסבוק שלכם על מערכת ניהול תוכן תתן לכם מגוון אופציות להזנת תכנים וניהולם:

 

  • ניהול עמודים ותבניות מתקדם - ברוב מערכות התוכן בכל עמוד ניתן להכניס מספר תבניות קבועות בעלי מיקום ואלמנטים קבועים. מערכת הניהול שלנו תומכת בריבוי תבניות ודינמיות מלאה המאפשרת הזזה, שינוי ושליטה מלאה במיקום התבניות בכל עמוד באתר. פתרון זה יוצר מאגר תבניות דינמיות במערכת ואפשרות ליצירת דפים חדשים מתוך מאגר זה ללא צורך באיש מקצוע ובכך נחסך זמן וכסף במידה ונדרש לעשות שינוי במבנה האתר.
  • עריכת תוכן קדמית - על מנת להקל על עבודת עריכת התוכן המערכת תומכת בעריכה על גבי האתר עצמו ללא צורך להיכנס לדפים במערכת הניהול. פשוט, קל ונוח.
  • תמיכה בריבוי שפות -  המערכת תומכת בכל השפות הקיימות. האתר אשר נבנה על מערכת הניהול יכול להיות מוצג בכל שפה נדרשת. גם לאחר הקמת האתר ניתן להוסיף/למחוק שפות בעת הצורך ובמינימום זמן עבודה.
  • קידום מובנה - במערכת קיים רכיב חכם אשר מציג בכל זמן נתון את מצבם הטכני של עמודי האתר ומתריע כאשר עמוד מסויים לא עומד בדרישות הקידום. ניתנת שליטה מלאה בכל תגיות העמוד (Meta Tags), תגיות Open Graph (תקן תיוג העמוד אשר נתמך על ידי פייסבוק), כותרות העמודים וכל אלמנט בקוד האתר אשר דורש התייחסות לקידום תקין.
  • תמיכה ברכיבי פייסבוק - בכל עמוד ותבנית במערכת ניתן להוסיף כפתורי Like, תיבת תגובות אשר נותנת לגולשי האתר להגיב עם חשבונות הפייסבוק שלהם, תיבות עמודי מעריצים ושאר רכיבי הפייסבוק השונים.
  • ניתוח כניסות לאתר - במערכת מותקנת תוכנת הסטטיסטיקות גוגל אנליטיקס. תוכנה זאת מאפשרת קבלת נתונים מדוייקים על גולשי האתר - מספר כניסות, אחוזי נטישה, דרכי ניווט של גולשים באתר, מילות חיפוש אשר דרכן הגיעו הגולשים, ועוד אינספור נתונים אשר יעזרו לכם להבין יותר טוב את תנועת הגולשים באתרכם.

 

עיצוב אתרים יצירת קשר