עיצוב אתרים

אפיון, קריאטיב ועיצוב ממשקי משתמש ואתרים

מאפיון, לקונספט גרפי ולעיצוב האתר

רדיקל סטודיו מספקת מגוון פתרונות עיצוב אתרים למגוון עסקים, חברות ופרטיים.

 

מחלקת הקריאטיב שלנו מספקת כלים נרחבים על מנת למתג ולייחד כל פרוייקט באם הוא קטן או גדול. 

תהליך עיצוב האתרים שלנו הוא ייחודי לכל פרוייקט ובנוי ממספר שלבים על מנת להבטיח תוצאה תפורה לצרכי העסק:

1) אפיון האתר

שלב זה נועד על מנת להבין את צרכי האתר, מה דרישותיו, מה מטרותיו ואיזה תוכן ומסרים אנו מעוניינים להעביר לגולש. נצטרך להחליט איזה עמודים אנו מעוניינים להכניס לאתר ומה אנו מעוניינים להציג בכל עמוד. אל דאגה, מערכת ניהול התוכן שלנו עובדת בשיטה מתקדמת של ניהול מספר תבניות בכל עמוד, לפיכך ניתן תמיד לייצר עמודים חדשים ולבחור איזה מן התבניות האפשריות אנו מעוניינים להציג.

 

תחילת האפיון אמורה להתבצע אצל הלקוח. עליכם להחליט מהו בסיס צרכי האתר שלכם, סוגי העמודים הדרושים, והמנגנונים הנחוצים. עליכם להחליט האם יש צורך בעמודים ובמנגנוני קידום באתר, באם כן עליכם להכניס עמודי מאמרים ובלוג לדרישות האתר. כאשר בידכם אפיון בסיסי של האתר הנכם יכולים לקבל הצעת מחיר יותר מדויקית ולראות מהו התקציב הצפוי של אתרכם. אין לזלזל באפיון אתר נכון ומדויק גם לאתרים הפשוטים ביותר וכיוצא מכך אנו מכינים אפיון מלא בתחילת כל פרוייקט.


2) תכנון ממשק משתמש UI 
לאחר שסיימנו את אפיון האתר והחלטנו מהן דרישותיו נעבור לשלב תכנון הממשק. בשלב זה נרכיב את שלד האתר ונחליט איפה למקם כל כפתור וכל אובייקט בכל עמוד.

בנוסף, נבנה מאגר תבניות אשר ניתנות לשימוש/שינוי/הזזה בכל דף באתר.

תכנון זה דורש חשיבה מעמיקה ומתבצע לאחר מחקר מעמיק של האתרים המתחרים והשוק בו פועל האתר.

תכנון לא נכון של הממשק יכול ליצור בעיות ניווט באתר ובכך לפגום בחווית הגלישה ולגרום לאחוז נטישה גבוה.


3) קריאטיב וקונספט גרפי

בשלב זה ניצור את השפה הגרפית של האתר ונחליט על האופן הגרפי שבו אנו מעוניינים להעביר את המסרים. השפה הגרפית לרוב תנבע משפה גרפית קיימת וצורת המיתוג של הלקוח. במידה ולא קיימת שפה גרפית, אנו מספקים שירות מיתוג מלא הכולל יצירת לוגו, שפה גרפית ואלמנטים גרפיים (כרטיסי ביקור, גלויות וכ"ו). חשוב מאוד לשמר את שפת המותג ולשפרה במידת הצורך. 

בנוסף, שלב זה מתאפיין בחשיבה קריאטיבית על דרך שיווקת ופרסום המותג. לרוב, נשב מול שלד האתר ונתכנן את האלמנטים בהם אנו רוצים להשתמש, באיזה סגנון אנו רוצים לעצב ובאיזו דרך.


5) עיצוב האתר

עיצוב אתרים הוא תחום הדורש מקצוענות, דיוק, דקדקנות ואהבה. כל פרוייקט שיוצא מידנו עובר תהליך עיצוב מלא. איננו משתמשים באלמנטים גרפיים קיימים ואיננו משתמשים בתבניות מוכנות. תהליך העיצוב נעשה על ידי מעצבי אתרים מובחרים בעלי נסיון, ידע מוכח ואהבה לאינטרנט ולגרפיקה.

 

עיצוב האתר הוא חזית הפרוייקט והוא ייקבע את הצלחת האתר. אפילו אם מערכת ניהול התוכן עובדת ללא רבב, והאפיון היה נכון ומדויק, במידה ועיצוב האתר לא יהיה ברמה הגבוהה ביותר, האתר לא ישיג את מבוקשו ולכן אנו גאים בפרוייקטים שלנו וברמת העיצוב של כל אחד ואחד.

בכל פרוייקט שלנו נעשה שימוש בטכנולוגיות האחרונות על מנת לבטא את העיצוב ברמה הגבוהה ביותר. הדבר מתבטא באינטראקטיביות מלאה של האתר בגרפיקה ובניווט. 


עיצוב אתרים יצירת קשר