אפיון, קריאטיב ועיצוב עמודי פייסבוק

כיום, עמוד פייסבוק הוא כלי מחייב על מנת לשווק ולקדם את העסק/מותג באינטרנט.

 

חברות רבות מבינות כיום את חשיבות השיווק בפייסבוק ואיך פרסום נכון יכול להגדיל את מאגר הלקוחות של החברה ולגרום לעליית ערך המותג ברשת ובכלל. 

 

פרסום בפייסבוק הוכיח את עצמו לאורך השנים האחרונות והפך את זירת הפייסבוק לזירת פרסום ומסחר אטרקטיבית לכל עסק.

 

עד לאחרונה היה עמוד פייסבוק בגדר עמוד סטטי. תוכנו היה לרוב קבוע מפאת חוסר יכולות עדכון קלות לתפעול וחלק קטן מהעמודים המתקדמים היו מבוססי פלאש אשר יוצרים אינראקטיביות בעמוד. כצפוי, אף מאלה לא תומך בעדכון תוכן דינמי ועמוד הפייסבוק הפך למצגת קצרה על המותג/עסק.

 

בהבנתם את המצב, איפשרו פייסבוק להכניס לתוך עמודי המעריצים רכיבי Ifram אשר מאפשרים הפעלה של אתר אינטרנט רגיל בתוך העמוד.

אופצייה זו מאפשרת לנו ליצור אפליקציה בפייסבוק ועל ידה להציג אתר אינטרנט לכל דבר בתוך טאב בעמוד מעריצים.

 

מכיוון שעמוד פייסבוק יכול לתפקד כאתר רגיל, מערכת ניהול התוכן שלנו מאפשרת הזנת תכנים לעמוד, ניהול תבניות העמוד ודינמיות מלאה. 

 

בנוסף, אם אתר האינטרנט שלכם מנוהל ע"י המערכת שלנו, ישנה אפשרות לסנכרון התוכן בין האתר לעמוד הפייסבוק (לדוגמא: בעת עדכון התוכן בעמוד אודותינו באתר, התוכן יעודכן גם בעמוד הפייסבוק, או בעת מחיקת תמונות מהאתר, התמונות ימחקו גם מעמוד הפייסבוק). האפשרויות הן בלתי סופיות ופותחות עידן חדש בתחום.

 

אנו מספקים מגוון פתרונות בתחום הפייסבוק: אפיון עמודי פייסבוק, עיצוב עמודי פייסבוק, בניית עמודי פייסבוק וניהול ניו-מדיה, פרסום בפייסבוק ושיווק בפייסבוק.


תהליך הקמת עמוד פייסבוק טומן בתוכו תהליך דומה לזה של בניית אתר אינטרט:

1) אפיון עמוד הפייסבוק

שלב זה נועד על מנת להבין את צרכי העמוד, מה דרישותיו, מה מטרותיו ואיזה תוכן ומסרים אנו מעוניינים להעביר לגולש. לרוב עמודי פייסבוק יוקמו לצורך שיווק בפייסבוק ופרסום בפייסבוק ולכן נצטרך להחליט איזה עמודים אנו מעוניינים ליצור ומה אנו מעוניינים להציג בכל עמוד. 

אל דאגה, מערכת ניהול התוכן שלנו עובדת בשיטה מתקדמת של ניהול מספר תבניות בכל דף, לפיכך ניתן תמיד לייצר דפים חדשים ולבחור איזה מן התבניות האפשריות אנו מעוניינים להציג. העמוד נבנה עם תפריט ניווט ומאפשר הצגת מספר דפי תוכן בטאב יחיד בעמוד פייסבוק.


קריאטיב ועיצוב עמוד פייסבוק

לרוב ניקח את השפה הגרפית של המותג/עסק ונמשיך אותה בעמוד הפייסבוק. במידה וקיים אתר אינטרנט ברוב המקרים יהיה העמוד השתקפות של האתר על מנת לקיים קשר ישיר בין האתר אינטרנט לעמוד פייסבוק. חשוב מאוד לשמר את שפת המותג ולשפרה במידת הצורך. 

עיצוב עמוד פייסבוק הוא תחום הדורש מקצוענות, דיוק, דקדקנות ואהבה. כל עמוד פייסבוק היוצא מידנו עובר תהליך עיצוב מלא. איננו משתמשים באלמנטים גרפיים קיימים ואיננו משתמשים בתבניות מוכנות. תהליך העיצוב נעשה על ידי מעצבי אתרים מובחרים בעלי נסיון, ידע מוכח ואהבה לאינטרנט ולגרפיקה.

 

2) הטמעת העמוד בפייסבוק

לאחר שאפיינו ועיצבנו בצורה נכונה את העמוד, נטמיע אותו על מערכת ניהול התוכן שלנו ולאחר מכן נטמיע אותו כאפליקציה בעמוד מעריצים. מנקודה זו עמוד הפייסבוק שלכם מתפקד כאתר אינטרנט רגיל. 

 

עיצוב אתרים יצירת קשר