שיווק בפייסבוק

ישנן שיטות רבות של שיווק ופרסום בפייסבוק, יצירתיות ושילוב בין השיטות יכולה להביא את עסקכם לחשיפה גבוהה בקרב קהל לקוחות מגוון, להביא לשיפור בערך המותג ולגייס לקוחות חדשים.

 

3 אופציות עיקריות נותנות לנו במה לשווק ולפרסם את עסקנו בפייסבוק ללקוחות חדשים בדרך מהירה ויעילה:

 

1) בניית עמוד פייסבוק - איכותי ומעוצב לפי שפת המותג והעסק ושיווקו בצורה אורכנית:

בדרך זו נוכל למשוך לקוחות לפעילויות ממוקדות של העסק, לחשוף אותם לתכנים יומיים ולהשפיע ישירות על מיתוג העסק. למרבית האוכלוסייה בישראל קיים חשבון פייסבוק ובמספר רב של דרכים ניתן להגיע לחשיפה גדולה מאוד של עמוד הפייסבוק.

 

2) שירותי ניו מדיה - שירותים אלו הם לעסקים אשר מעוניינים לדחוף ולקדם את עמוד הפייסבוק שלהם בשיטה הטובה ביותר ע"י עדכון יומי של כתבות הקשורות ישירות למותג, עדכונים של העסק, חדשות וכ"ו. ככל שהתוכן יעודכן בתדירות גבוהה כך יחשפו הגולשים שעשו לייק לעמוד לתוכן המפורסם וכך ירבו הסיכויים שיפיצו את התכנים והכתבות אשר פרסמתם בעמוד וכך חשיפת העמוד והעסק תגדל ותביא עוד לקוחות.

 

3) פרסום ממומן בפייסבוק - מערכת הפרסום המתקדמת של פייסבוק פותחת אפשרויות חדשות לפרסום בפייסבוק אשר נותנות את האפשרות לסווג למי אתם רוצים להציג את המודעה. החל ממיקום גיאוגרפי, גיל, מצב משפחתי ואפילו תחביבים. 

כמובן שיטה זו עולה כסף בניגוד לאחרות אך היא פותחת אופצייה לקידום עמוד הפייסבוק גם לגולשים שרוב הסיכויים לא היו מגיעים לעמוד.

 

עיצוב אתרים יצירת קשר